Overzicht van uitgesproken insolventies in Nederland

Landelijk overzicht gestarte insolventies

Uitgesproken per week:(niet-natuurlijke personen)

Cumulatief:


van
t/m

Per rechtsvorm:

FaillissementenSurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.07510102.176
Natuurlijk persoon zonder KvK72003.0393.759
Overig480048
Stichting481049
Vennootschap onder firma220022
Limited4004
Naamloze vennootschap3003
Coƶperatie3003
Natuurlijk persoon met KvK201618
Commanditaire vennootschap1001
Totaal2.9261023.0556.083

Per rechtbank:

FaillissementenSurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland40321280704
Rotterdam31910337666
Gelderland3074367678
Den Haag27311205489
Amsterdam25716207480
Oost-Brabant2574105366
Zeeland-West-Brabant24414215473
Overijssel2303263496
Noord-Nederland2249580813
Limburg2134206423
Noord-Holland1996290495
Totaal2.9261023.0556.083