Overzicht van uitgesproken insolventies in Nederland

Landelijk overzicht gestarte insolventies

Uitgesproken per week:(niet-natuurlijke personen)

Cumulatief:


van
t/m

Per rechtsvorm:

FaillissementenSurseancesWSNPTotaal
Besloten vennootschap2.54612102.667
Natuurlijk persoon zonder KvK89703.6844.581
Overig601061
Stichting551056
Vennootschap onder firma270027
Coƶperatie4004
Naamloze vennootschap4004
Limited4004
Natuurlijk persoon met KvK201820
Commanditaire vennootschap1001
Totaal3.6001233.7027.425

Per rechtbank:

FaillissementenSurseancesWSNPTotaal
Midden-Nederland47921314814
Rotterdam38612423821
Gelderland3858456849
Den Haag34216247605
Oost-Brabant3286121455
Amsterdam31220249581
Zeeland-West-Brabant29814282594
Noord-Nederland28111676968
Overijssel2724324600
Limburg2705259534
Noord-Holland2476351604
Totaal3.6001233.7027.425